Global Modern Slavery Directory Application/Update Form (2023)

| Продовжити попередньо збережену форму
Продовжити пізніше

Для того, щоб мати можливість повернутися до цієї форми пізніше, будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти та виберіть пароль.

Щодо Міжнародного каталогу сучасного рабства

Міжнародний каталог сучасного рабства (GMSD) є результатом спільних зусиль у виявленні та мапуванні організацій, що працюють у сфері торгівлі людьми, сучасного рабства та пов'язаних питань по всьому світу. Мета полягає в тому, щоб створити ресурс, який окремі особи та організації могли б використовувати для встановлення контактів з цілим рядом суб'єктів, які займаються проблемою торгівлі людьми у всьому світі. Ми прагнемо охопити, зокрема, неурядові організації (НУО), міжнародні організації, урядові установи та правоохоронні органи.


Щоб гарантувати, що Міжнародний каталог сучасного рабства зможе досягти своєї мети — надати відповідні та якісні перенаправлення для задоволення унікальних потреб постраждалих осіб — кожна заявка розглядається та перевіряється перед додаванням до Міжнародного каталогу сучасного рабства. Організаціям, зацікавленим у включенні до бази даних, пропонується заповнити наступну форму. Заповнювати цю форму повинні тільки уповноважені співробітники організації. Організаціям, які вже включені до Міжнародного каталогу сучасного рабства, з метою поліпшення процесу перенаправлення постраждалих осіб буде запропоновано пройти щорічне оновлення шляхом перегляду та оновлення всі полів у цій формі для забезпечення точності, а також для додавання нової інформації.


Міжнародний каталог сучасного рабства не надає схвалення та не сертифікує організації, включені до нашої бази даних. Ваші відповіді на наведені нижче запитання допоможуть нам визначити, чи відповідає ваша організація мінімальним критеріям включення, і переконатися, що ви отримуєте відповідні перенаправлення на основі вашої місії, можливостей та сфери обслуговування. Для отримання додаткової інформації про базу даних, політик и та критерії включення, перейдіть за цим посиланням.


Рекомендується створити логін для збереження свого прогресу і його відновлення пізніше за необхідності.


Після подання форми співробітники Міжнародного каталогу сучасного рабства можуть зв'язатися з вами електронною поштою або телефоном, щоб обговорити структуру вашої організації, політики й процедури надання послуг, а також доступні послуги.


Якщо ваша організація надає послуги на території США, будь ласка, заповніть заявку для Національного довідника по боротьбі з торгівлею людьми, не заповнюйте цю форму.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОСЛУГ


Якщо ви надаєте соціальні або юридичні послуги, виберіть «постачальник прямих послуг». Якщо ви є громадською групою, правозахисною групою чи неурядовою установою, яка не надає соціальних чи юридичних послуг, виберіть «лише опосередковані послуги». Якщо ваша організація є постачальником опосередкованих послуг, тип послуг з направлення повинен бути обмежений: Освіта/професійна підготовка, усний/письмовий переклад, інформаційно-роз'яснювальна робота, лідерство постраждалих осіб, навчання або волонтерські можливості.
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ
Зверніть увагу:
якщо ви хочете, щоб ми утрималися від публікації будь-яких з наведених нижче відомостей у каталозі, ви можете вказати це в наступному розділі. Якщо ви надаєте нам номери телефонів вашої організації, будь ласка, заповніть поле відомостей для цих номерів. Ненадання інформації призведе до затримки процесу перевірки. Якщо ви вирішите зробити номери телефонів загальнодоступними, то, якщо не вказано інше, вся інформація відображатиметься на загальнодоступному веб-сайті.


Наприклад: 08:00 - 17:00 (пн-сб)Наприклад: 08:00 - 17:00 (пн-сб)Наприклад: 08:00 - 17:00 (пн-сб)

ФАКТИЧНА АДРЕСА
Зверніть увагу: якщо ви хочете, щоб ми утрималися від публікації будь-яких з наведених нижче відомостей у каталозі, ви можете вказати це в наступному розділі.
Наприклад: www.globalmodernslavery.org
ЗАГАЛЬНОДОСТУПНА ІНФОРМАЦІЯ ТА БАЖАНИЙ СПОСІБ ЗВʼЯЗКУ


СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Якщо у вас є обліковий запис у соціальних мережах, будь ласка, вкажіть його тут. Зверніть увагу, що посилання на соціальні мережі відображатимуться на загальнодоступному веб-сайті.
Наприклад: www.facebook.com/polarisproject
Наприклад: www.instagram.com/polarisproject
Наприклад: www.twitter.com/polarisproject
Наприклад: www.youtube.com/polarisproject

Наприклад: LinkedIn, Blog, Pinterest тощо.
Якщо у вас виникли запитання або зауваження, будь ласка, напишіть на global@polarisproject.org

Global Modern Slavery Directory
ГЕОГРАФІЧНА ЗОНА ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА МОВИ
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОЗТАШУВАННЯ
* Будь ласка, продовжуйте заповнювати форму для офісу, зазначеного на сторінці 1. Для офісів у різних країнах, які пропонують різні послуги або працюють з різними групами населення, ми просимо, щоб такі офіси були вказані окремо в Міжнародному каталозі сучасного рабства (перейдіть за цим посиланням, щоб заповнити форму для кожного з офісів). Ми просимо про це для того, щоб жертви і постраждалі особи, які звертаються за послугами в певній країні, отримували точну і детальну інформацію, яка допоможе їм легко знайти найкращий доступний ресурс.

Якщо ви вводите більше ніж одну країну, будь ласка, розділіть їх крапкою з комою (;)


Якщо ви вводите більше ніж одну мову, будь ласка, розділіть їх крапкою з комою (;)

Будь ласка, введіть будь-яку додаткову інформацію щодо своїх мовних можливостей, яка може бути корисною для тих, хто використовує Міжнародний каталог сучасного рабства.
Якщо у вас виникли запитання або зауваження, будь ласка, напишіть на global@polarisproject.org
Global Modern Slavery Directory
Зверніть увагу! Інформація на цій сторінці буде використана у процесі перевірки, щоб визначити, чи відповідає ваша організація мінімальним критеріям включення до Міжнародного каталогу сучасного рабства, а також для створення розуміння щодо надання вашою організацією послуг. Представлена тут інформація буде використовуватися для цілей внутрішньої перевірки і буде передана тільки тим, хто бере участь у процесі перевірки, у тому числі зовнішнім зацікавленим сторонам.
ТИПИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
З якими типами торгівлі людьми працює ваша організація?
Виберіть усі відповідні варіанти.

ГРУПИ НАСЕЛЕННЯ
Які групи населення обслуговує ваша організація?
Виберіть усі відповідні варіанти.
Чи працює ваша організація з будь-якою з наступних груп ризику?
Виберіть наступні спеціалізації тільки в тому випадку, якщо надання послуг цим групам є частиною основної місії/напрямку діяльності вашої організації, що призводить до отримання особливого досвіду. Передбачається, що організації, які не «спеціалізуються» на обслуговуванні цих груп населення, все одно будуть пропонувати послуги клієнтам, які ідентифікують себе з цими групами населення і відповідають критеріям звернення до організації.
Виберіть усі відповідні варіанти.

ГАЛУЗІ/СЕКТОРИ
У яких галузях ваша організація стикалася з торгівлею людьми?
Виберіть усі відповідні варіанти.

Послуги, що надаються
ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ЖЕРТВАМ І ПОСТРАЖДАЛИМ У РЕЗУЛЬТАТІ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Виберіть усі відповідні варіанти ТА надайте пояснювальні примітки. Примітки дуже корисні, оскільки вони знайомлять користувачів і співробітників Міжнародного каталогу сучасного рабства з певним контекстом. Оскільки Національна гаряча лінія США з питань торгівлі людьми також використовує Міжнародний каталог сучасного рабства при перенаправленні міжнародних справ, примітки корисні для визначення найкращого перенаправлення.Будьте уважні під час вибору груп населення, які мають право на отримання кожної послуги (включаючи вибір з кожної категорії: вік, стать, тип торгівлі людьми і громадянство).


Вибирайте тільки ті послуги, які ви надаєте самостійно.


У зв'язку з призначенням Міжнародного каталогу сучасного рабства передбачається, що всі перераховані послуги будуть доступні постраждалим особам і жертвам торгівлі людьми. Якщо ви надаєте опосередковані послуги, такі як навчання, то вкажіть лише ті послуги, які пов'язані з торгівлею людьми.

ПОСЛУГИ ДЛЯ ГРОМАДИ
Edit this text
Edit this text
ІНШІ ПОСЛУГИ
Якщо ваша організація надає інші послуги, не перелічені на цій сторінці, виберіть розділ «Інші послуги» нижче та опишіть їх у наданому текстовому полі.

Якщо у вас виникли запитання або зауваження, будь ласка, напишіть на global@polarisproject.org
Global Modern Slavery Directory
ОСОБЛИВОСТІ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ


Чи можна безкоштовно телефонувати на вашу гарячу лінію з вашої країни?

Чи можуть ті, хто знаходиться за межами вашого регіону/країни, зателефонувати на гарячу лінію?

Не забудьте вказати код країни.
Має бути URL-адреса веб-сайту. Наприклад: https://humantraffickinghotline.org/chat

Години плюс дні. Наприклад: 08:00 - 17:00 (пн-сб)

Години плюс дні. Наприклад: 08:00 - 17:00 (пн-сб)

Години плюс дні. Наприклад: 08:00 - 17:00 (пн-сб)

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Якщо у вас виникли запитання або зауваження, будь ласка, напишіть на global@polarisproject.org
Global Modern Slavery Directory
ОСОБА, ЯКА ЗАПОВНЮЄ ЦЮ ФОРМУ — ІНФОРМАЦІЯ
Надайте інформацію про особу, яка заповнює цю форму, з якою можна зв'язатися у разі виникнення будь-яких питань щодо відповідей, наданих у цій формі. Цей розділ призначений лише для внутрішнього використання, він не буде опублікований у Міжнародному каталозі сучасного рабства.
КОНТАКТНА ОСОБА
ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНТАКТНУ ОСОБУ


ЯК ВИ ДІЗНАЛИСЯ ПРО МІЖНАРОДНИЙ КАТАЛОГ СУЧАСНОГО РАБСТВА?
НАПРАВЛЕННЯ
Будь ласка, діліться посиланням на заявку, http://www.globalmodernslavery.org/apply, з іншими організаціями, які можуть бути зацікавлені у приєднанні до Міжнародного каталогу сучасного рабства.
Якщо у вас виникли запитання або зауваження, будь ласка, напишіть на global@polarisproject.org